Перейти к содержанию

Поездки из Пинска в другие города и страны


Nick

Рекомендуемые сообщения

Nick, так ты будешь с Брестом и Барановичами ловиться возле танка или поедешь раньше?И больше у вас желающих не появилось, как я понимаю?

Изменено пользователем punk2904
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nick, так ты будешь с Брестом и Барановичами ловиться возле танка или поедешь раньше?

Думаю в 9.30 плюс минус 15 минут быть у танка (запланировали к 9.00 попасть в музей усадьбы Сапег в Ружанах, кстати, и остальным советую, это в 4 км от танка).

И больше у вас желающих не появилось, как я понимаю?

Молчат...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мона сгонять.заодно аквапарк мона освоить.хоть он и копия кобринского

Коля, ну что, собрался? ;)

Я стартую в 7:00, на 8:50 есть договорённость с музеем в Ружанах. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и как сгонял?до последнего думал ехать,но планы иногда на мои планы не смотрят

Съездил отлично! С учётом, что ездил с семьёй, перед автофестивалем посетили музей в Ружанской браме и Коробчицы (на пару часиков). Потом потусили на самом фестивале - конкурсы, фотки, эротическая мойка авто и т.д. Я и Слава из Бреста вечером домой уехали, а остальная компания осталась на ночь со всеми вытекающими.

Звонили мне предварительно Наташа 646756 и fima407, но в результате никто больше из Пинска поехать не решился.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

и по браславам тишина...наши не едут?

Судя по отзывам на встрече 1 августа, народ смущает расстояние, а у некоторых просто выходной является рабочим днём. Лично я собирался поехать всей семьёй, отправил деньги, но с полпути их пришлось отозвать, т.к. планы на эти выходные поменялись.Думаю, когда будет мегапыжовник в "южной" части Беларуси, "наших" будет больше. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 месяцев спустя...

я тоже в теме,но где инфа???

Нажми на "7-й день рождения клуба" в моём сообщении, и будет тебе инфа. :) Или по форуму эту тему найди.P.S. Там то же самое, что и на встрече обсуждали. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я уже записауся.а че,с пинска я один еду?хде еще желающие?

чего один с женой))) не ссы я тож записался,буду надеятся что ничего не изменится.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...

не ссы я тож записался,буду надеятся что ничего не изменится.

 

Как я понял, Женя, ты уже вычеркнулся, Коля, вроде, тоже проявлял сомнение, но в списках пока значится. Может, кто компанию составит? Где Zor?!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Программа на 7 июня:

 

07.06.2014

Плошча Леніна

12.30 – 13.00 – “Запрашаем на падворкі”. Урачыстае адкрыццё другога дня заключных мерапрыемстваў фестывалю.

13.00 – 17.00 – Вандроўка па нацыянальных падворках.

13.00 – 15.00 – “Танцы і рытмы розных народаў”. Свята нацыянальнага харэаграфічнага мастацтва.

15.00 – 16.00 – “Спявае Беларусь”. Канцэрт Нацыянальнага акадэмічнага народнага хору Рэспублікі Беларусь імя Г.І.Цітовіча.

16.00 – 17.00 – Канцэрт ансамбля “Чараўніцы”.

17.00 – 19.00 – “У карагодзе сяброў”. Гала-канцэрт творчых калектываў нацыянальных суполак.

19.00 – 20.30 – “Гасцей вітаем шчыра і сардэчна”. Канцэрт творчых калектываў г. Гродна і Гродзенскай вобласці.

20.30 – 00.30 – “Мы – разам!” Танцавальна-забаўляльная праграма.

Плошча Савецкая

11.00 – 20.00 – “Рукатворныя цуды”. Выстаўка-кірмаш народных майстроў г. Гродна.

11.30 – 12.00 – Адкрыццё памятнага знака на месцы страчанага храма.

12.00 – 12.30 – Шэсце духавых аркестраў (плошча Савецкая – плошча Леніна).

12.30 – 15.00 – “Вясёлы калейдаскоп”. Свята дзіцячай нацыянальнай творчасці.

15.00 – 16.00 – “Канцэрт цыганскай песні”. Праграма музычнага тэатра “Рада”.

16.00 – 18.00 – “Вянок прыгажосці”. Шоу-прэзентацыя нацыянальнага касцюма.

18.00 – 20.00 – “Суквецце нацый”. Гала-канцэрт творчых калектываў нацыянальных суполак.

20.00 – 23.00 – Канцэрт творчых калектываў з гістарычных радзім нацыянальна-культурных аб’яднанняў.

23.00 – 24.00 – “Рок яднае”. Канцэрт народнай эстраднай студыі “Міленіўм”.

Гарадскі парк імя Жана-Эмануэля Жылібера

11.00 – 19.00 – “Народная творчасць – крыніца натхнення”. Горад майстроў. Выстава народных промыслаў і дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва майстроў Гродзенскай вобласці.

11.00 – 19.00 – “Гродна вачыма мастакоў розных нацыянальнасцяў”. Выстава мастакоў.

11.00 – 18.00 – “Жалезны кужаль”. Свята-выстава кавалёў.

12.00 – 18.00 – Тэматычная выстава клубаў філатэлістаў Рэспублікі Беларусь.

13.00 – 15.00 – “Хай гукі музыкі чароўнай упрыгожваюць наш слаўны фестываль”. Свята духавой музыкі (парад і канцэртныя выступленні духавых аркестраў).

13.00 – 17.00 – “Хто не мае сілы, таму свет нямілы”. Спаборніцтвы асілкаў.

15.00 – 18.00 – Інтэрфэст. Работа інтэрнацыянальнай пляцоўкі.

Пляцоўка каля Гродзенскага абласнога тэатра лялек

13.00 – 18.00 – Беларускі падворак. “Гульні народаў Беларусі”. Свята нацыянальнай гульні.

Плошча Тызенгаўза

11.00 – 19.00 – Паштовы падворак. “Гродзенская пошта са старажытных часоў да сучаснасці”.

Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі рэлігіі

11.00 – 13.00 – “Праз гады выпрабаванняў да сяброўства і яднання”. Літаратурная гасцёўня нацыянальных суполак.

Канцэртная зала Цэнтра культуры г. Гродна

11.00 – 17.00 – Працяг работы фотавыставы “Беларусь шматнацыянальная”.

Сенатарская зала Новага замка

11.00 – 17.00 – Працяг работы фотавыставы “У аб’ектыве – старонкі гісторыі фестывалю нацыянальных культур”.

Вуліца Маставая(пляцоўка каля Беларускага інстытута правазнаўства)

14.00 – 01.00 – “Энэргія старажытных вуліц”. Канцэртна-гульнёвыя праграмы рознай тэматыкі.

Гродзенскі абласны драматычны тэатр (малая зала)

16.00 – 17.00 – “Спектакль-дакумент”. Выканаўцы – удзельнікі эксперыментальнай лабараторыі “Тэатральны квадрат”.

Гродзенскі абласны драматычны тэатр (вялікая зала)

17.00 – 19.00 – Канцэрт ансамбляў і індывідуальных выканаўцаў – прадстаўнікоў нацыянальна-культурных аб’яднанняў.

20.00 – 22.00 – Узнагароджанне і заключны канцэрт лаўрэатаў Х Рэспубліканскага фестывалю нацыянальных культур.

 

Полная информация здесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

×
×
  • Создать...